the best forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the best forum...

that`s the best forum in internet...please register:)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Най-страшният момент в живота ни

Go down 
АвторСъобщение
ewa96
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 2
Registration date : 09.09.2011

Най-страшният момент в живота ни Empty
ПисанеЗаглавие: Най-страшният момент в живота ни   Най-страшният момент в живота ни EmptyПет Сеп 09, 2011 2:17 pm

Ние сме 2 момичета - най-добри приятелки. Казваме се Ева и Елена. Ева (аз) съм на 15, а Елена е на 16. В нашия квартал има много други деца на нашите години и една вечер се събрахме всички. По едно време ни стана скучно и решихме да отидем в едно изоставено училище да запалим по една цигара, защото ако е на улицата родителите ни можеха да ни видят. Та отидохме в училището и седнахме в една от стаите. Никой нямаше запалка затова използвахме кибрит. Запалихме си цигарите и започнахме да пушим. По едно време едно момче от групата ни взе кибрита и почна да си пали и да си играе с него. Докато си играеше без да иска пусна на земята запалената клечка и тя падна точно върху суитчера ми и той се запали, а след него и цялата стая. Ние се изплашихме и избягахме веднага. Цялото училище пламна. Ние бяхме доста стреснати и само звъннахме на пожарната и избягахме. На следващият ден отидохме с групата до училището и там имаше няколко полицейски коли и много хора - наблюдатели. Ние нарочно попитахме полицаите какво е станало, а те ни отговориха, че някой е запалил училището, а освен това в него има и труп на дете. Ние се изплашихме, а в същото време изкараха обгорелия и обезобразен труп на Дани, нашият приятел, който беше с нас вчера. Вечерта, когато си легнах мислех за това. След това заспах. По едно време се събудих, беше 3 през ноща. Цялата бях потна. Сънувах как Дани ми казва: "Някой ден, рано или късно всички ще си платите за това.". Толкова се бях изплашила, че цяла нощ неможах да спя. На сутринта веднага звъннах на приятелите си и се видяхме. Разказах им какво съм сънувала и те казаха, че са сънували почти същото, а момчето което направи пожара каза, че е сънувало как Дани му казва "Очаквай скоро и твоята смърт......." След около седмица разбрахме, че Мартин (момчето, което подпали училището) е намерено обесено, но не се знае дали е самоубийство или някой друг го е направил. Повечето от групичката ни се бяха депресирали заради станалото. На едно от момичетата му бяха нужни месеци да се оправи. Това беше най-ужасният момент в живота на всички ни.
Върнете се в началото Go down
 
Най-страшният момент в живота ни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the best forum... :: Забавно място :: Разни истории-
Идете на: