the best forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the best forum...

that`s the best forum in internet...please register:)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 AVATAR

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
The_Chosen_Pessimist
Приятелче^^
Приятелче^^
The_Chosen_Pessimist


Брой мнения : 1106
Age : 29
Registration date : 14.05.2008

AVATAR Empty
ПисанеЗаглавие: AVATAR   AVATAR EmptyВто Фев 16, 2010 10:56 am

AVATAR Avatar-movie-poster_353x529


Това е тема за хората, които вече са ходили да го гледат, и за тези, на които им предстои. : )

"Идеята за филма се ражда преди 15 години, когато средствата за осъществяването й все още не съществували. Но днес, след 4 години работа, продукцията е факт.

Филмът представя непознат свят през погледа на прикования към инвалидна количка бивш морски пехотинец Джейк Съли. Въпреки травмите си той е вербуван за далечна мисия на планета Пандора, където корпоративна организация добива рядък минерал, ключ към разрешаването на енергийната криза на Земята.

Тъй като атмосферата на Пандора е силно токсична, е създадена програма "Аватар", чрез която човешкото съзнание се прикрепя към управлявано от разстояние биологично тяло, способно да живее в смъртоносната среда.

Прероден в новото си тяло, Джейк може да ходи отново. Той има за задача да се внедри в местно племе, което е основното препятствие пред добиването на безценната руда...

Главните роли във филма са поверени на стойностни актьори като номинираната три пъти за "Оскар" Сигърни Уивър (поредицата "Пришълеца"), Сам Уорингтън ("Терминатор: Спасение"), Мишел Родригез ("Бързи и яростни") и Джовани Рибизи ("Обществени врагове").

Филмът "Аватар" вероятно ще се окаже най-скъпият проект в историята на киното. Той струва на компаниите "Туентиът сенчъри фокс", "Дюн ентъртейнмънт" и "Инджиниъс медиа" около половин милиард долара.

В средата на август тази година трейлърът към него счупи всички досегашни рекорди за гледания през интернет - за денонощие беше видян от над 4 млн. зрители, а истерията на публиката около филма достигна връхните си точки.

И най-вероятно амбициозната цел на създателите му - да върне зрителите в киносалоните, ще се увенчае с успех поне докато "Аватар" е по екраните."




Лично аз мога да кажа, че това е един от малкото филми в момента, които са по кината, който си заслужава да се гледа. Особено на IMAX - невероятно изживяване. И актьорите, и самите на'ви бяха страхотни. Останах очарована и винаги ще нося споменът за този филм, защото наистина е НЕВЕРОЯТЕН! : ) Препоръчвам го на абсолютно всеки.
Ето трейлъра - https://www.youtube.com/watch?v=d1_JBMrrYw8
Върнете се в началото Go down
JuJu
Жесток е^^
Жесток е^^
JuJu


Female Брой мнения : 682
Какво ти харесва във този форум : Всичко! Мн е як ^^
Интереси : Музика, спорт...
Registration date : 12.10.2009

AVATAR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AVATAR   AVATAR EmptyСря Фев 17, 2010 7:41 pm

Мога да кажа само едно - СТРАХОТЕН ФИЛМ!!!
Вярно, сюжетът не е кой знае какво - доброто побеждава, въпреки всичко. Но на мен лично ми харесаха ефектите, идеята, въображението на режисьора за тези на'ви, даже не знам, той ли е измислил езика? Сигурно..Наистина за мен беше нещо невероятно. И аз като The_Chosen_Pessimist препоръчвам филма на всеки. Не за сюжета, а за идеята и за нещата, които изброих по-горе. Много е вълнуващ ии с удоволствие бих го гледала отново : ))
Върнете се в началото Go down
 
AVATAR
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the best forum... :: Забавно място :: Филми и сериали-
Идете на: