the best forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the best forum...

that`s the best forum in internet...please register:)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Alice in the Wonderland

Go down 
+2
The_Chosen_Pessimist
JuJu
6 posters
АвторСъобщение
JuJu
Жесток е^^
Жесток е^^
JuJu


Female Брой мнения : 682
Какво ти харесва във този форум : Всичко! Мн е як ^^
Интереси : Музика, спорт...
Registration date : 12.10.2009

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyПон Мар 08, 2010 9:27 am

Е? Хареса ли ви филма? Джони Деп как е в ролята си? Очаквахте ли нещо повече? Всичко пишете тук =)
Върнете се в началото Go down
The_Chosen_Pessimist
Приятелче^^
Приятелче^^
The_Chosen_Pessimist


Брой мнения : 1106
Age : 29
Registration date : 14.05.2008

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyПон Мар 08, 2010 9:26 pm

Ами, все още не съм го гледала, но нямам търпение съвсем скоро да отскоча до киното. ;DD Ще бъде невероятно изживяване. Дано поне очакванията ми да бъдат потвърдени. : )
Върнете се в началото Go down
JuJu
Жесток е^^
Жесток е^^
JuJu


Female Брой мнения : 682
Какво ти харесва във този форум : Всичко! Мн е як ^^
Интереси : Музика, спорт...
Registration date : 12.10.2009

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyПон Мар 08, 2010 10:12 pm

The_Chosen_Pessimist написа:
Ами, все още не съм го гледала, но нямам търпение съвсем скоро да отскоча до киното. ;DD Ще бъде невероятно изживяване. Дано поне очакванията ми да бъдат потвърдени. : )

И аз още не съм го гледала, но и аз имам големи очаквания, особено, когато Джони Деп ( <33333 ) играе Лудият Шапкар Wink Много ще ми е интересно - всичките ефекти иии ...Абе изобщо много искам да го гледам =)
Върнете се в началото Go down
The_Chosen_Pessimist
Приятелче^^
Приятелче^^
The_Chosen_Pessimist


Брой мнения : 1106
Age : 29
Registration date : 14.05.2008

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyВто Мар 09, 2010 10:43 am

Ами, аз като ходих преди 2 седмици на кино, докато чаках да почне гледах трейлъра. Уникален е. Със сигурност ще се хареса поне на по-голямата част от тези, които ще го гледат. ; )
Върнете се в началото Go down
stelyty
Напредва бързо^^
Напредва бързо^^



Female Брой мнения : 45
Age : 28
Какво ти харесва във този форум : Vsi4ko!!!
Registration date : 04.04.2010

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyВто Апр 06, 2010 7:29 pm

Ами, все още не съм го гледала, но нямам търпение съвсем скоро да отскоча до киното. ;DD Ще бъде невероятно изживяване. Дано поне очакванията ми да бъдат потвърдени. : ) Обаче Джони Дип мн ме кефи!!!
Върнете се в началото Go down
The Little Girl
Фенн^^
Фенн^^
The Little Girl


Брой мнения : 350
Registration date : 14.10.2009

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyСря Апр 07, 2010 9:24 am

Филмчето наистина си го бива. Всички играха страхтни роли. Деп <33 .... Ам ... само дето не знам защо ... не ме впечетли много. Не е кои знае какво,но ... все пак е хубаво. Страхотни ефекти и ... да. :]
Върнете се в началото Go down
Nightmare.
Модераторче ^^
Модераторче ^^
Nightmare.


Female Брой мнения : 1611
Age : 30
Какво ти харесва във този форум : ~
Интереси : ~
Registration date : 16.05.2008

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyВто Апр 20, 2010 3:37 pm

Да, филмът е хубав и ефектите също.
Но мислех, че ще е нещо по-внушително..
Върнете се в началото Go down
JuJu
Жесток е^^
Жесток е^^
JuJu


Female Брой мнения : 682
Какво ти харесва във този форум : Всичко! Мн е як ^^
Интереси : Музика, спорт...
Registration date : 12.10.2009

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyСря Апр 21, 2010 12:52 pm

На мен лично филмът ми хареса. Играта на актьорите, ефектите и изобщо историята, която пресъздадоха. Не беше от онези, за които да шуми целия свят, но беше хубав =]
Върнете се в началото Go down
xXCorpSe
Приятелче^^
Приятелче^^
xXCorpSe


Female Брой мнения : 1011
Age : 27
Какво ти харесва във този форум : Хората...
Интереси : ...рисуване,музика ии..манга и анимета ^^ *едитва* + [рейп на] японци и азитаски драми.
Registration date : 16.07.2008

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyСря Апр 21, 2010 7:43 pm

Филма си струваше, дори само заради факта че Деп играе в него <3 Като история беше добре, но имаше някои сериозни гаври с .... фентъзи действията. Като например как Алиса отсече главата на дракона o.o Тя само нали скача и замахва при което аз някво -рофл- и се гърча на стола.... Иначе психо-заека и другия заек паунваха останалите...както и плъха-садист <3
Дааа.... Бялата кралица не ми хареса...определено не ми хареса. Веждите и бяха толкова черни и на фона на светлата и коса, лице и облекло просто изглеждаше смешно.
Въпреки всичко, ако някой не го е гледал, му го препоръчвам - става за отбиване на време и за повдигане на настроение ^^
Върнете се в началото Go down
http://myanimelist.net/profile/Sunshine_
The_Chosen_Pessimist
Приятелче^^
Приятелче^^
The_Chosen_Pessimist


Брой мнения : 1106
Age : 29
Registration date : 14.05.2008

Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland EmptyСря Апр 21, 2010 9:07 pm

Мдааам, явно всички бяхме с прекалено големи очаквания и останахме леко разочаровани. : )
Честно казано, и аз очаквах нещо по-мащабно и уникално. Да няма втори такъв филм, ноооо...не, не беше лош, дори ме забавляваше от време на време. ;D Двете мишки бяха уникални като персонажи, червената кралица - супер добра роля бих казала за Хелена Бонам Картър, лудия заек * <3 * ;D, ШАПКАРЯ <3. Бялата кралица беше прекалено идеалистичен персонаж, но определено ми хареса. : )) Имаше нещо много миловидно в тази роля на Ан Хатуей. И самата актриса много ми харесва като лице и игра. <3 Филмът определено не беше лош. Но ако трябва да го оценявам ще дам оценка 5.. ;d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Alice in the Wonderland Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alice in the Wonderland   Alice in the Wonderland Empty

Върнете се в началото Go down
 
Alice in the Wonderland
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the best forum... :: Забавно място :: Филми и сериали-
Идете на: