the best forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the best forum...

that`s the best forum in internet...please register:)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо

Go down 
+13
kalinka
valq_12
ewa96
adenceto
krimo
abc_123
itkam
Nia_14
loryytt0o_97
stelyty
mis.pis
sweet_girl_friend
калинка*
17 posters
АвторСъобщение
калинка*
Админче^^
Админче^^
калинка*


Female Брой мнения : 632
Какво ти харесва във този форум : Всичко^^
Интереси : Mnoo^^
Registration date : 18.04.2008

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyВто Май 13, 2008 1:49 pm

Тук пишете най-страшните историй които сте чували affraid
Върнете се в началото Go down
http://superskiqkoforumche.forumche.org
sweet_girl_friend
Напредва бързо^^
Напредва бързо^^
sweet_girl_friend


Female Брой мнения : 31
Registration date : 06.06.2008

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПон Юни 09, 2008 8:13 pm

Мария Тюдор е погребана на 14 декември 1558 г. в Уестминстърското абатство. 45 години по-късно в същата гробница е положено тялото на сестра и? - кралица Елизабет I. По нареждане на новия крал - Джеймс I Стюарт, на гробницата е изсечен следният надпис: Заедно на трона и в гроба, тук почиват две сестри, Елизабет и Мария
Дама Пика и Кървавата Мери
Във вестника пишеше,че две братчета на 5-6 години викали дама Пика в банята в Америка..ии направили всичко както трябва...намазали огледалото с кръв начертали знака на Сатаната онази звезда ( или пентаграм де да знам ) ...и произнесли 3 пъти "дама Пика" ..тогава се появил некъф образ-профил ии след тази нощ едно от децата било в кома 3 месеца а другото било супер стресирано..и е разказало за нея...Тази тема я видях в един форум и ми се стори интересна та искам да цитирам едно момиче:
"И ние тъй я викахме и също имаше такова "поверие", че ако си дама пика на теб нищо няма да ти направи. Спомням си на един лагер едни момичета от другия клас я бяха викали (2-ри, 3-ти клас някъде сме били) и твърдяха, че на огледалото им в банята (където я бяха викали) се появило някакво джудже... след като девойчетата изхвърчаха от там с писъци и отказаха да спят в стаята се наложи учителката да развали магията След това всички твърдяха, че още виждали очертанията на "джуджето", ама аз нищо не видях. Та въпросната учителка, дето се беше много ядосала на тези глупости взе, че изхвърли картата (дама Пика), с която я бяха викали в кошчето в нашата стая... и ние тричките цяла вечер си повтаряхме "Това са глупости. Това са глупости.", ама вечерта ходехме 3 заедно до банята, щото никоя нещеше да остане самичка През ноща почти не сме спали. Случи се обаче нещо наистина странно. По едно време през ноща се чу шум от коридорчето на стаята ни и с мойте приятелки веднага се сгушихме и 3-те на най-отдалеченото легло от врата... След преминаване на всеобщата паника се престрашихме да насникнем... кошчето ни за отпадъци се беше преместило. Не вярвам в тези глупости, ама това с кошчето и до днес не мога да си го обясня, защото ние и трите си бяхме в стаята в този момент, а друг не можеше да влезе - вратата беше заключена...


ДАМА ПИКА

Говори се, че този адски студен, но чаровен призрак взима душата на дръзналия да наруши спокойствието му.
Смята се, че духовете на починали хора обитават един вид "ничия земя", където има възстановка на тяхната гибел или места, които приживе са им били любими. Много често те могат да оказват влияние в реалния свят, а понякога и да се материализират за кратко. Затова трябва да знаете препоръките на истинските медиуми, за да не пострадате. Души от отвъдното не се викат в момент на превъзбудено състояние в банята с дезодорант и запалка, както и след употреба на алкохол или опияти, защото е против правилата и е обидно за починалите. Невъзможно е да извикаш духа на литературен образ или филмов герой, защото той е плод на фантазията. Когато поискате да контактувате с такива, на тяхно място задължително се появява за разговор случаен дух.Въпреки множеството различни мнения за същността на Дама Пика и способностите, които притежава тя, всички са единодушни за начина на призоваването й - в тъмна стая пред огледалото с тесте карти в ръка. Смята се, че с Дамата-призрак могат да разговарят само личности с тъмни коси и очи. Колкото и да не ви се вярва, ако се вгледате внимателно, пред вас ще се появи прозрачният образ на красива, но зловеща жена с тъмносини очи и дълга черна коса. Възможно е студеният й зъл поглед да не потрепне изобщо, сякаш е снимка, но ледената й усмивка ще ви накара да настръхнете. Може също да се появи и въпросителен знак без точката отдолу, което означава, че духът иска да знае причината, поради която го безпокоите. Ако видите удивителен знак, значи вече сте го ядосали. Виденията на група любопитни ученици, повикали Дама Пика, се оказали по-страшни. Те не посмели да я попитат нищо и затова тя започнала да дава знаци за лоши събития в миналия живот на един от присъстващите. Появил се кръст, а след това и съвсем ясен образ на бебе и на бременна жена. Накрая започнало да се оформя лице.
Вярвате ли в духове и привидения? На тях са посветени стотици книги и филми и едва ли има някой, който в детството си да не се е наслушал на стряскащо невероятни истории. А може би и вие поне веднъж сте се опитали да призовете образа на всеизвестната

Дама Пика.
Ако попитате познатите си дали знаят нещо за нея, най-вероятно ще чуете поне дузина страшни лагерни измислици. Говори се, че този адски студен, но чаровен призрак взима душата на дръзналия да наруши спокойствието му. Неведнъж любопитни тинейджъри са се опитвали да проверят дали в легендите има истина, но резултатът в повечето случаи са преживявания, в които вярват само те.
Смята се, че духовете на починали хора обитават един вид "ничия земя", където има възстановка на тяхната гибел или места, които приживе са им били любими. Много често те могат да оказват влияние в реалния свят, а понякога и да се материализират за кратко. Затова трябва да знаете препоръките на истинските медиуми, за да не пострадате.
Души от отвъдното не се викат в момент на превъзбудено състояние в банята с дезодорант и запалка, както и след употреба на алкохол или опияти, защото е против правилата и е обидно за починалите, съветва известната астроложка Алена. Според нея това, в което вярват повечето случайни спиритисти, са по-скоро литературни герои. Невъзможно е да извикаш духа на литературен образ или филмов герой, защото той е плод на фантазията. Когато поискате да контактувате с такива, на тяхно място задължително се появява за разговор случаен дух. Ето защо няма как да разберете дали е злонамерен или не.
Въпреки множеството различни мнения за същността на Дама Пика и способностите, които притежава тя, всички са единодушни за начина на призоваването й - в тъмна стая пред огледалото с тесте карти в ръка. Смята се, че с Дамата-призрак могат да разговарят само личности с тъмни коси и очи. Малко хора обаче са наясно с факта, че в стаята трябва да има две жени и трима мъже - нито повече, нито по-малко. Избраникът изважда картата с образа на Дама Пика, поставя я пред огледалото и три пъти призовава духа. Останалите трябва да държат в себе си Жокер, но да не го поглежда 10 секунди след появяването на призрака.
Колкото и да не ви се вярва, ако се вгледате внимателно, пред вас ще се появи прозрачният образ на красива, но зловеща жена с тъмносини очи и дълга черна коса. Възможно е студеният й зъл поглед да не потрепне изобщо, сякаш е снимка, но ледената й усмивка ще ви накара да настръхнете.
Може също да се появи и въпросителен знак без точката отдолу, което означава, че духът иска да знае причината, поради която го безпокоите. Ако видите удивителен знак, значи вече сте го ядосали.
Виденията на група любопитни ученици, повикали Дама Пика, се оказали по-страшни. Те не посмели да я попитат нищо и затова тя започнала да дава знаци за лоши събития в миналия живот на един от присъстващите. Появил се кръст, а след това и съвсем ясен образ на бебе и на бременна жена. Накрая започнало да се оформя лице.
Дама Пика винаги се появява, поне така твърдят вярващите в нея. После обаче призовалият я сънувал кошмари - виждал смъртта си или млади момичета в черно, обикалящи около пресен гроб с неговото име.
"Имаше една история че някакви деца в Ловеч викали дама Пика и след 3 дена едното било намерено през нощта след силен трясък обесено на абажура.......и до ден днешен се повтаря тая глупост и да си призная не знам дали да вярвам точно в тая случкаиначе това с дама Пика се нарича черна магиякакто и всики други призовавания на духове от Карти, книги, отвъдното и подобни...Никога няма да се върна на онзи си детски акъл да ги викам.Колкото и луд да ви изглеждам това си е страшно....като бяхме малки викахме Джокера от картите в тестето и тогава в мазите видях някаква зелена сянка и след като се разпищяха всички разбрах че не го виждам само аз...тогава нарочно затворихме едно друго дете вътре и то пищеше като откачилобоже ако бях със сегашния си акъл там НИКОГА няма ше да направя подобно нещо Във Вуду вярвате ли Laughing не знам аз лично много се страхувам от подобни магии и вещициВинаги съм си мислел че съществуват разни такива неща. А тия гледачки по телевизията естествено са шарлатанки...... близо е до акъла"


КЪРВАВАТА МЕРИ

Освен известната на всички Дама Пика, съществува подобен мит и за Кървавата Мери. Разликата е, че втората наистина е съществувала. Казвала се Мария I Тюдор, петото дете на прочутия прелъстител крал Хенри VIII, сменил цели шест съпруги. Мери е живяла в далечния 16 в. Качва се на британския престол едва три години преди края на своя живот - 1553 г. Още приживе се сдобива със зловещото прозвище, защото повреме на управлението й на кладата са изгорени 300 еретици.
Много хора смятали, че кралицата е вещица. Сред широко разпространяваните легенди е и историята, че Мери убивала малки момиченца и се къпела в кръвта им, за да запази младостта си.
Ако изпълните познатата процедура за викане на черната Дама, но повторите 13 пъти Блъди Мери, какво мислите ще се случи? Някой ще ви изненада с коктейл от водка, доматен сок и черен пипер? Не, изведнъж ще се появи непозната жена и ще започне да ви драска по лицето. Съществува обаче и вярването, че при смяна на думите Кървавата Мери с Адската Мери, ще си уредите среща не с кого да е, а със самия Сатана. Затова вимавайте, когато решите да си поприказвате с отдавна починали хора.


Злокобното перде

Значи едно семейство(баща,майка и син) си купили нова къща и отишли до магазина,за да купят пердета за стаята на детето.Започнали да разглеждат и момчето си харесало едни черни перденца,но продавачката го предупредила да не взима точно тях,защото ще го сполети нещастие,но въпреки всичко момчето настояло и му взели точно тези черни пердета.Вечерта,когато ги сложили всички си легнали..в момента в който момчето заспало от пердетата излязла една ръка и го удошила!На следващата вечер майката решила да спи в стаята на детето..същата съдба сполетяла и нея.Зловещата ръка излязла и удошила и нея!На следващата вечер,бащата съкрушен и съсипан решил той да спи в стаята на покойният си син,но в ръката си държал нож!В момента,в който ръката започнала да излиза от пердетата той се обърнал и я отрязал!На следващият ден бащата отишъл в магазина да върне пердетата и какво да види...продавачката била само с една ръка...TO BE CONTINUE!


Синият нокът

Един мъж и една жена решили да заминат на почивка, но детето им не искало да отива с тях.Майката и бащата повикали съседката да се грижи за децата им през тези дни, в които ще са на почивка.Така и станало.Съседката имала големи ръкавици, които изобщо не сваляла.
Мъжът и жената се върнали от почивка и видели ужасна картина-децата им удушени, лежат на пода, а върху шията на едното имало отпечатък от синьо.
На другият ден мъжът отишъл при съседката им и я попитал, защо децата им са мъртви.Тя отговорила, че не знае.Тогава мъжът свалил ръкавицата и и видял голям син нокът.Тогава разбрал кой е убиецът на децата му.


Момиченцето

Един таксиметров шофиор си карал и минал през едно гробище.Навън били много студено,а на пейката пред гробището стояло едно малко русичко,бледо момиченце със синя рокличка с презрамки.Тъй като навън било много студено,а момиченцето било самичко,шофиорът го качил в колата и му дал якето си и го закарало в къщи.Момиченцето посочвало пътя само с мимики.Най накрая стигнали и мъжът казал на момичето ако иска да влезне да вземе пари да му плати и момичето кимнало.Изминал се половин час,но детето не дошло и затова мъжът решил да звънне на вратата да си вземе поне якето и му отворила една жена.Той казал на жената че преди половин час тук е влезнало едно момиче,като подробно дал описанието на момичето и жената му казала:Вие знаете ли,че преди една седмица погребаха дъщеря ми изглеждаща по този начин!След време същият този мъж отишъл на гроба на един свой приятел и съседният гроб бил този на момичето върху който било поставено якето му!


Жълтата лейди

Една вечер едно малко момиче останало само вкъщи.То гледало телевизия,но телевизора се изклучил и момиченцето чуло глас-Аз съм жълтата лейди и съм в твоя град.Стъписано момичето решило че това е някаква шега и отново пуснало телевизора.След 10 минути телефона звъннал когато момичето вдигнало отново чул гласът-Аз съм жълтата лейди и съм пред твоята врата.Изплашено до краен предел момичето седнало в средата на хола и притискало куклата си и отново чуло този глас,но още по-близо-Аз съм жълтата лейди и съм зад теб.Когато детето се обърнало зад него стояла една висока,стройна жена,облечена в жълто,но на лицето си имала нещо като златен воал и когато го махнала от лицето си,лицето и било набръчкано и грозно и мом ичето изпищяло.На другия ден го намерили мъртво в гардероба със збръчкано лице.


Художника
Имало едно малко селце.В него имало един мъж.Той бил художник.Над неко тегнело проклятие,на който направи портрет да умре.Винаги ставало така.На мъжа му писнало да умират хора заради него и решил да си направи автопортрет.На другата сутрин него го нямало.На негово място намерили окървена мъртва жена.Според хората това била жена му,която умряла преди 10 години и е била вещица.Решили да отворят гроба й и на нейно място стоял умрелия художник целия в кръв.

--------------------------------------------------------------------------------
Върнете се в началото Go down
sweet_girl_friend
Напредва бързо^^
Напредва бързо^^
sweet_girl_friend


Female Брой мнения : 31
Registration date : 06.06.2008

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПон Юни 09, 2008 8:21 pm

Без име
Едно семейство /мъж, жена и малкият им десет годишен син/ пътувало на дълъг път през ноща.
Изведнъж нещо на колата се повредило и останали на пътя... Бащата се сетил че преди стотина метра е подминал някаква голяма сграда, изглеждаща предимно запустяла, но решил да проверят все пак за телефон. Двамата с майката тръгнали, обаче казали на детето за по-сигурно да се заключи и скрие в колата, и в никакъв случай да не отваря... Минал час, когато изведнъж детето чуло някакво странно дращене по покрива на колата, умряло от страх реве и трепери сгушило се долу. Дращенето не спирало. Изведнъж се чули наблизаващите сирени на полицията...
Наобиколили колата и един от полицаите на високоговорител казал на детето да излезе от колата без да се обръща назад, и да отиде при него. Детето излязло, но може би и от страх, решило да се обърне. Оказало се, че някакъв психопат драскал по покрива с главите на майка му и баща му.
А запустялата сграда била психиатрична болница.


По истински случай

Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива!



Аз също знам тва за "Кап кап" ама по друг начин...
Имало едно момченце,дето родителите му го били оставили една вечер само у тях.През цялата нощ,обаче валяло много силен дъжд и на детето го било много страх.Постоянно чувало отвънка;"Кап,кап,кап" и то 1во си мислело,че тва било от дъжда,че капки капели на няква ламарина отвънка.След време на детето го хванало още повече страх,защото дъжда бил спрял,ама то още чувало "Кап,кап" и му се сторило,че нещо от гардероба идва тоя звук и решило да иде да провери.Като отворило гардероба и се изкрещяло много силно...Вътре била баба му обесена на едно въже и от устата й капели капки кръв,които падали в една купичка и от тва се чувало ;"Кап,кап,кап....
има още на адрес: http://nightstyle.proboards105.com/index.cgi?board=mysterys&action=print&thread=223
Върнете се в началото Go down
mis.pis
Напредва бързо^^
Напредва бързо^^
mis.pis


Female Брой мнения : 28
Age : 28
Какво ти харесва във този форум : всичко!
Registration date : 03.11.2008

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyВто Ное 04, 2008 2:48 pm

Помниш ли.....
Една майка и един баща им се родило момиченце.Тъй като те много били заети не му обръщали внимание.Веднъж когато момиченцето седяло на терасата в хола, майката без искала го стрестнала и то паднало от терасата.
На родителите им се родило ново дете.Когато то навършило 4 годинки.То също седяло на терасата.Майката отишла при него, но и то вместо да падне и казало:

-Мамо помниш преди 4 годинки когато паднах от терасата?Защо не ми помогна, мамо?
Върнете се в началото Go down
stelyty
Напредва бързо^^
Напредва бързо^^



Female Брой мнения : 45
Age : 28
Какво ти харесва във този форум : Vsi4ko!!!
Registration date : 04.04.2010

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyВто Апр 06, 2010 7:12 pm

Ето още една:

По действителен случай
В хотел, разположен почти на южната ни граница, лятото започна странно. Собственикът твърди, че с първите туристи е пристигнал и невидим гост. Удивителната история за призраци разказва варненският вестник “Черно море”.

Необичайно за курортното място тази година първите летовници идват от Шотландия. Мъж и жена в пенсионна възраст, направили отдавна резервация, пристигат с няколко куфара и кошница с детски играчки. Това поучудва персонала, но хората, без много коментари, свързват куклите с възрастта на чужденците. Семейството се настанява в две отделни стаи. В едната поставят играчките, в другата влизат съпрузите. Идва време за вечеря. Шотландците, за разлика от няколкото други летовници, искат ястията да се занесат при тях, в стаята с играчките. След час мъжът и жената слизат в ресторанта, поръчват обилна вечеря, похапват си като шотландски бойци. Поръчват още порции за стаята с куклите. И така десет дни поред, на закуска, обяд и вечеря.

Дежурните на рецепцията споделят, че щом семейството излезе, от стаята с играчките някой звъни и пак поръчва ядене. Звучи един странен глас, едва се разбира какво мърмори на английски, оплаквали се служителите. Собственикът решава да провери дали подчинените му са в ред. Поема едно от дежурствата. Щом входната врата на хотела остана зад гърба на възрастните туристи, телефонът пак звънна, от слушалката се чу нещо като шепот, като жужене, нещо неразбираемо, разказва шефът. Че като рипнах, продължава. Качвам се на етажа, понечвам да отворя вратата, ядец! Отключено, а усещам отпор отвътре. Викам бодигарда, напъваме - вратата си стои. Около нас атмосферата се променя, отпадналост ни обзема... Месец след изживяното хотелиерът бърше пот от челото си.

Тръгват си шотландците. Без кошницата с куклите. През цялото време на престоя им те не са допуснали да влезе някой в стаите. Когато след тях камериерките отварят вратите, ахват. Безпорядък, мръсотия, най-вече в едната. Куклите разкъсани, вмирисана храна разхвърляна по пода. Всеки опит да съберат играчките се оказва безуспешен. Нещо пляска през ръцете всеки, който понечи да ги докосне.

От тази стая продължават поръчки за храна по телефона. Сервитьорите я подават през едва открехнатата врата, както са правели и когато семейството е обитавало хотела. След единственото влизане на камериерките пак никой не може да отвори вратата. Това продължава повече от месец. Защо са изпълнявали поръчките, е въпросът. Защото, при малко забавяне дори, от тази странна стая започвали да се разнасят стонове, възгласи, тропане, блъскане по стените. И за да спаси бизнеса си, босът нарежда всички да се правят на "ни чули, ни видели". Знайно е, че днес хората, за да се задържат на работа, са съгласни на всичко. Затова историята е потулена.

Хотелът вече е спокоен. Изведнъж Нещото изчезва. Никой не може да си обясни защо. Но гости от Тетевен, избрали мястото, за което разказваме, споделят, че преди седмица-две научили, че извънземни се появили край пещерата Съева дупка.

Дали безтелесният черноморско-шотландски пакостник не се е преселил в другия край на България? Какви ли са тези възрастни шотландци? Няма кой да каже дали все още са в страната, дали са около Рибарица?..И дали въпросният хотел няма да се рекламира следващия сезон като убежище на призраци...
Върнете се в началото Go down
loryytt0o_97
Напредва бързо^^
Напредва бързо^^
loryytt0o_97


Female Брой мнения : 34
Age : 28
Registration date : 15.06.2010

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyВто Юни 15, 2010 5:58 pm

аз знам само няколко истории 003
(1) - по действителен слу4ай
имало в едно малко семце 2 момичета те постоянно си правели базици по телефона.Цялото село ги знаело.Един ден ги нападнал някъв психопат и ги заключил в мазето си.Момичетата се докопали някакси до телефона и се обадили на полицията , но те не им повярвали и затворили.И естествено психопата ги убил.И ако някой ти се обади и ни6то не казва, се говорило ,4е са били 2-те моми4ета да търсят отмъ6тение...
(2)
имало 1 време една жена.Цялата и' къща била в бяло стените, прозорците,покрива,пода,мазето и тн. самата жена носела само бяло затова я нари4али ''бялата жена''.Един ден съседката и' оти6ла на гости, носела 4ервено вино.Без да иска разляла вино върху белия килим, бялатажена се ядосала и и' да из4исти петното от вино по килима до 2 4аса.Гостенката търкала ли търала пробвала какво ли не, но петното не излизало.Останаха и' само 3 минути до 2 4аса. Гостенката се паникъосала.Чула 6епод от мазето ''ела'' жената се приближила и видяла 1 сянка ,приближила се още малко и изко4ила от нищото и попитала ''изкате ли вениш за петното'' tongue
(3)- по действителен слу4ай
Имало едно селце (повреме на средновековието) в което най-редовно из4езвали деца.Имало и една порутена къща в която живяла една жена киято бе заподозряна във вещерство.Един ден докъто едно семейство си лягало момиченцето излязло и се запътило към къщата на въпросната жена.Майката и бащата на детето се опитали да го спрат, но то не им обръщало внимание.Стигнали до двора на заподозряната вещица и намерили кожите на всички изчезнали деца. pale
Върнете се в началото Go down
Nia_14
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Female Брой мнения : 5
Age : 30
Какво ти харесва във този форум : много яко форумче
Интереси : обужавам страшните истории!!!!
Registration date : 26.08.2010

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Старата Лудница на умрелите   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПет Авг 27, 2010 9:56 am

Едно семейство /мъж, жена и малкият им десет годишен син/ пътувало на дълъг път през ноща.
Изведнъж нещо на колата се повредило и останали на пътя... Бащата се сетил че преди стотина метра е подминал някаква голяма сграда, изглеждаща предимно запустяла, но решил да проверят все пак за телефон. Двамата с майката тръгнали, обаче казали на детето за по-сигурно да се заключи и скрие в колата, и в никакъв случай да не отваря... Минал час, когато изведнъж детето чуло някакво странно дращене по покрива на колата, умряло от страх реве и трепери сгушило се долу. Дращенето не спирало. Изведнъж се чули наблизаващите сирени на полицията...
Наобиколили колата и един от полицаите на високоговорител казал на детето да излезе от колата без да се обръща назад, и да отиде при него. Детето излязло, но може би и от страх, решило да се обърне. Оказало се, че някакъв психопат драскал по покрива с главите на майка му и баща му.
А запустялата сграда била психиатрична болница. mla hang YaY
Върнете се в началото Go down
Nia_14
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Female Брой мнения : 5
Age : 30
Какво ти харесва във този форум : много яко форумче
Интереси : обужавам страшните истории!!!!
Registration date : 26.08.2010

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПет Авг 27, 2010 1:53 pm

Имало един мъж и една жена които щяли да се женят.Но в деня на свадбата им жената починала.Погребали я и след няколко месеца мъжа видял починалата жена да седи с някакъв мъж в бар.На следващият ден той искал да разкопае гроба на жена си за да види тя дали е там.Разкопали го но вътре била само булченската и рокля а на нея едно голямо кърваво петно.
confused
Върнете се в началото Go down
Nia_14
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Female Брой мнения : 5
Age : 30
Какво ти харесва във този форум : много яко форумче
Интереси : обужавам страшните истории!!!!
Registration date : 26.08.2010

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Червената лейди   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПет Авг 27, 2010 2:19 pm

Имало едно време един много порядачен човек.Но всичко се променило една нощ.Той се връщал от работа когато чул женски глас!!!!"АЗ СЪМ ТУК"Мъжът помисл че е номер.Но като стигнал в къщата си видял че на стената пише с кръв "АЗ ЩЕ СЕ ВЪРНА".На дгугият ден той той бил пооплашен но не бил от страхливите.Вечерта той открил в спалнята си червени дрехи.Цяла нощ той не мигнал.Следващата вечер той довел свой приятел в къщата си за всеки случей.Когато мъжът отишал в тоалетната и...Токът угаснал приятелят помислил че Том (така се казва мъжът)се опитва да госплаши,но все пак останал.Том се върнал в хола и какво да види приятелят му бил обесен на стената.На вратата се почукало.Том отворил и една жена с брадва му отсякла главата. Shocked affraid
СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ!!!!!!
По почти деиствителен случей които иска още да ми пише. Wink
Върнете се в началото Go down
itkam
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 4
Registration date : 31.10.2010

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: deistva   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПон Ное 01, 2010 4:26 pm

Направете го! Ще сте доволни от резултата! Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . . . . . Надолу . . . . . .Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час"
Върнете се в началото Go down
abc_123
Напредва бързо^^
Напредва бързо^^
abc_123


Female Брой мнения : 35
Age : 27
Registration date : 01.04.2011

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПет Апр 01, 2011 7:42 pm

Сега за тая се сещам 003

Китайската кукла
За рождения ден на едно момиченце, майка му и баща му му подарили една много сладка китайска кукла. Момиченцето я кръстило Сам. Една нощ, когато майка му го извикала да си ляга, то поставило куклата в мазето. Когато си легнало чуло странен шум, и после един глас който казва: "Китайска кукла в мазето, китайска кукла по стълбите, китайска кукла в стаята на родителите ти, и сега те са мъртви!" Момиченцето се уплашило и едва заспало. На следващия ден влязло в стаята на родителите си, и ги видяло мъртви. То плачело, докато брат му организирал погребението. Когато станало късно, момиченцето си легнало, и пак чуло същия глас: "китайска кукла в мазето, китайска кукла по стълбите, китайска кукла в стаята на родителите ти, китайска кукла в стаята на брат ти..... и сега той е мъртъв!" Момиченцето много се уплашило, и отново едва заспало. На следващия ден видяло брат си мъртъв, затворило се в стаята си плачейки, и цял ден не излязло от стаята си. Станало късно, и момиченцето си легнало. За трети път чуло гласа: "китайска кукла в мазето, китайска кукла по стълбите, китайска кукла в стаята на родителите ти, китайска кукла в стаята на брат ти, китайска кукла в твоята стая, и сега ти си..... МЪРТВА!" На следващия ден дошла полицията. Намерили момиченцето и брат му мъртви. После дочули смеха на една китайска кукла с тъмна коса, която отивала на лов за следващите си жертви. :2:
Върнете се в началото Go down
krimo
Нов в занаята``
Нов в занаята``
krimo


Брой мнения : 1
Registration date : 29.03.2011

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyСъб Апр 23, 2011 5:04 pm

Тази история трябва да е страшна но всъщност е смешна!

Една вечер едно семейство (момиче момче майка баща)гледали тележизия.По едно време се чуло'кап',кап'.
Бащата решил да утиде да види какво става и не се върнал.Майката се притеснила и влезнала и тя но не се върнала.
Момчето от лубопицво утишло да види и то не се върнало.Момичето се очудило каде са всички. Влезнало да види и видяло
как боилера капел а майката и момчето го подпирали
Върнете се в началото Go down
adenceto
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Female Брой мнения : 6
Age : 27
Какво ти харесва във този форум : всичко
Registration date : 08.06.2011

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyСря Юни 08, 2011 2:44 pm

ето една която аз измислих СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо P_26285_thumb:
Едно семейство (мъж и жена ),не можели да си имат деца и затова си осиновили едно момченце.Обаче те не знаели, че детето е прокълнато. Когато то пораснало и станало на две годинки казало баба и като го казало бабата умряла . На другия ден казало леля и тя умряла.На третия ден то казало мама и майката умряла.Бащата почнал да схваща какво става и за да не го сполети същото опитал да запуши устата на детето, но то я изплюло и казало дядо и дядото умрял.Бащата опитал да го върне, но бил изхвърлил документите от осиновяването и не могъл да го върне. Накрая не му останал друг избор и убил детето.
И от тогава се говори, че прокълнатото дете обикаля из къщите и коли hang хората за да си отмъсти за преди години и също се говори, че ако някое семейство има син той го отвлича и изяжда вътрешностите, а ако имат дъщеря изпива кръвта й.
Затова се пазете иначе... YaY
Върнете се в началото Go down
ewa96
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 2
Registration date : 09.09.2011

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Най-страшният момент в живота ни   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПет Сеп 09, 2011 2:17 pm

Ние сме 2 момичета - най-добри приятелки. Казваме се Ева и Елена. Ева (аз) съм на 15, а Елена е на 16. В нашия квартал има много други деца на нашите години и една вечер се събрахме всички. По едно време ни стана скучно и решихме да отидем в едно изоставено училище да запалим по една цигара, защото ако е на улицата родителите ни можеха да ни видят. Та отидохме в училището и седнахме в една от стаите. Никой нямаше запалка затова използвахме кибрит. Запалихме си цигарите и започнахме да пушим. По едно време едно момче от групата ни взе кибрита и почна да си пали и да си играе с него. Докато си играеше без да иска пусна на земята запалената клечка и тя падна точно върху суитчера ми и той се запали, а след него и цялата стая. Ние се изплашихме и избягахме веднага. Цялото училище пламна. Ние бяхме доста стреснати и само звъннахме на пожарната и избягахме. На следващият ден отидохме с групата до училището и там имаше няколко полицейски коли и много хора - наблюдатели. Ние нарочно попитахме полицаите какво е станало, а те ни отговориха, че някой е запалил училището, а освен това в него има и труп на дете. Ние се изплашихме, а в същото време изкараха обгорелия и обезобразен труп на Дани, нашият приятел, който беше с нас вчера. Вечерта, когато си легнах мислех за това. След това заспах. По едно време се събудих, беше 3 през ноща. Цялата бях потна. Сънувах как Дани ми казва: "Някой ден, рано или късно всички ще си платите за това.". Толкова се бях изплашила, че цяла нощ неможах да спя. На сутринта веднага звъннах на приятелите си и се видяхме. Разказах им какво съм сънувала и те казаха, че са сънували почти същото, а момчето което направи пожара каза, че е сънувало как Дани му казва "Очаквай скоро и твоята смърт......." След около седмица разбрахме, че Мартин (момчето, което подпали училището) е намерено обесено, но не се знае дали е самоубийство или някой друг го е направил. Повечето от групичката ни се бяха депресирали заради станалото. На едно от момичетата му бяха нужни месеци да се оправи. Това беше най-ужасният момент в живота на всички ни.
Върнете се в началото Go down
valq_12
Нов в занаята``
Нов в занаята``
valq_12


Female Брой мнения : 1
Age : 25
Какво ти харесва във този форум : всичко
Registration date : 10.01.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyСря Яну 11, 2012 1:05 pm

калинка* написа:
Тук пишете най-страшните историй които сте чували affraid

003 003 003 003 003 003

В град Беляне преди няколко години,по пътя за кулата станала една ужасна катастрофа-автобус и кола се блъснали и един пешеходец умрял.Катастрофата била толкова силна,че човекът бил разчленен от кръста на долу.Полицаите се опитали да намерят краката на загиналия човек,но така и не успяли.И сега като вървиш през ноща през тази улица все още можеш да чуеш стъпките на този човек зад себе си.

---

Имаше един млад мъж,който много обичаше да кара мотора си със пълна скорост.Един ден той си пийна малко.И отпраши със пълна скорос.Блъснал се толкова яко,че тялото му било на парчета.Намерили му само половината от тялото му.Не намерили всичко от кръстта на горе.И до днес се разправя как вечертта точно във 12 се чувало бръмчене на мотор и виковете на млад мъж на улицата,на която се случило нещастието. devil

---

В едно малко селце една възрастна дама била мислена от всичкиза луза.тя се разкарвала с черен гарван на рамо.От тогава тя проклела селото.На която къща кацне гарвана цялото семейство умира при инцидент,а децата влезли в гората никой повече не чул за тях.Останала само тази вещица.На входа на селото пишело:"Тук почива жената с черния гарван"Който влезел в селото и види тази жена след това не се чувало нищо за него

---

Имало една жена,която целия град я мислел за добра.Едно момченце си седяло веднъж в тях само.И чуло вратата да се отваря.Помислил си,че е майка му и питал:Майче ти ли си?А тя му казала:Аз съм синко?След това Детето видяло,че тва там не е майка му.Попитало я,защо се е представило за майка му.Тя му запяла песен и то се превърнало в жена(мъртва).Жената казала:Сега ще си със майка си завинаги,но ще си вътре в нея,и ще седиш заровен под земята.Така и станало.Той останал под земята завинаги.Заключвайте добре вратата.Ако чуете хлопане се присторете на заспал или умрял affraid

---

Аз също знам тва за "Кап кап" ама по друг начин...
Имало едно момченце,дето родителите му го били оставили една вечер само у тях.През цялата нощ,обаче валяло много силен дъжд и на детето го било много страх.Постоянно чувало отвънка;"Кап,кап,кап" и то 1во си мислело,че тва било от дъжда,че капки капели на няква ламарина отвънка.След време на детето го хванало още повече страх,защото дъжда бил спрял,ама то още чувало "Кап,кап" и му се сторило,че нещо от гардероба идва тоя звук и решило да иде да провери.Като отворило гардероба и се изкрещяло много силно...Вътре била баба му обесена на едно въже и от устата й капели капки кръв,които падали в една купичка и от тва се чувало ;"Кап,кап,кап.... tralala


Върнете се в началото Go down
http://jivotno.com
kalinka
Знаеме си го^^
Знаеме си го^^
kalinka


Female Брой мнения : 119
Age : 30
Какво ти харесва във този форум : Всичко!Мн.. е як сайта!
Интереси : Рисуване,спорт,музика...
Registration date : 10.03.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПон Апр 02, 2012 2:12 pm

Преди много години, още при бай Тошово време било модерно да се събират младежите и да си правят вечеринки. Двама нашенци – пещерци, трябвало да присъстват на вечеринка в с. Радилово или с. Капитан Димитриево (не го помня какво беше казал точно). Та двамата нашенци – ще ходят с колата на единият – Али. Другият се казвал Стефан. И тъй двамата решили да отидат и привечер, преди залез слънце сипали бензин в жугилито на Али и тръгнали за вечеринката. На вечеринката – хахо, хихи, но по бай Тошово време било строго, а и нашите момчета си дали парите за бензин – тъй и не пили алкохол. Станало късно. Приблизително четвърт час преди полунощ. Решили Али и Стефчо да си ходят – речено сторено. Тъй като било тъмно, а Али бил спокоен шофьор – карал много бавно, за да не стане изгъзица. Карал си Али, а Стефчо му плямпал колко бил доволен от вечеринката – и как хвърлил око на някаква мадама. Извднъж, въпреки бавното каране се усетил удър, сякаш са блъснали нещо. Али се сепнал, а Стефчо излязал да провери какво са блъснали. Само след няколко секунди Стефчо бил отново в колата и само казал “Карай право към нас!” и Али запалил колата. От онази вечер до ден днешен Стефчо не продумал и дума. Онемял. Година-две след инцидента от рисунки, които той е рисувал от фаталната вечер се разбрало, че блъснали червен козел на два крака.

…и рисунките още се пазят…

И тази история никой не може да каже дали е истинска или не е, но е факт, че въпросният Стефан и до ден днешен не говори.




Една вечер към 00:00 таксиметров шофьор се прибирал към вкъщи, но по път , минавайки покраи детски парк, го спряло малко момиченце със синьо якенце. Момиченцето помолило до го закара до вкъщи и казало адреса си.
Докато се прибирали шофьорът попитал момичето как е възможно да е навън сама и то по това време, но то не казало нищо.
Когато стигнали шофьорът не поискал никакви пари. Потеглил, но още в първата минута видял якенцето но малкото момиченце на задната седалка!
Обърнал колата , върнал се на адреса и почукал но вратата за да върне якето.
Отворила му някаква тъжна и студена жена.
Шофьорът казал, че просто идва да върне якето което момичето забравило преди малко!
Жената уплашена погледнала якето и казала:
- Това е якето с което погребах дъщеря си преди 3 дни !





Знам че няма да ми повярвате,ноо моята история е по истински случай,Аз и приятелката ми ми Линг (момиче на 15 на колкото съм и аз) отидохме в гората.Както си вървяхме видяхме къща.Влязохме в нея и приятелката ми видя котенце,но то беше черно с червени очи.Избяга да го гони.Аз влязох в къщата и слязох в мазето.Видях момиче и то ми каза,,Бягаи!Бягаи оттук докато е на лов!Иначе…”и се чу ходене горе.Аз се качих горе докато си мислех,,Линг се върна”.Качих се и видях…ВАМПИР!!!!!!Той ме съблече и извършихме полово сношение.После избягах след Линг и я намерих втренчила се във вампир.Аз го ритнах и избягахме.Във училище видяхме вампирите ,но с нормална външност.Онзи който видях аз ми каза,,Съжалявам за вчера.Ухапа ме една черна котка с червени очи и станах вампир.”Аз го попитах за онова момиче а той ми обясни че е сестра му.Избягах в тоалетната защото и Линг беше там и я видях да се натиска с другия който ритнах.Тя се бе превърнала в една от тях.После тя ме ухапа и аз сега съм бледа с жълти очи остри като тесла зъби и черни устни.Гадже ми е сладура Лео който видях в онази къЩа преди 1000 000 000 години!!!!!





Преди около година един мои приятел ми разказа тази страшна история:
Мъж и жена се връщали от свадба.По пътя се повредила колата.Тогава , докато чакали някой да им помогне , дошли други мъж и жена който съдейки по облеклото са били младоженци.Попитали ги дали се нуждаят от помощ.Новодошлата младоженка била с красива сватбена рокля , но оляна с червено вино.Закъсалите на пътя мъж и жена се съгласили да им помогнат.Младоженците ги закарали с тяхната кола в апартамента си.Като влезли на хората който са закъсали им направило впечатление , че апартамента е бил много прашен , сякаш не е бил обитаван отдавна.Пили кафе и след това мъжът и жената(с повредената кола) се обадили на такси . Докато чакали таксито , жената казала че и е студено.Учудващо , но младоженката свалила изцапаната с вино рокля и я дала на жената да я облече.Младоженката останала гола.Дошло таксито и си тръгнали.Но посредата на пътя жената се сетила че си е забравила чантата в апартамента и се върнали да я вземат.Когато отишли там , вратата била заключена.Те дълго тропали но никои не излизал.Тогава покраи тях минала старица и ужасена ги попитала:
-Ама какво правите?!?!?!
Те и обяснили всичко:как закъсали как пили кафе,за чантата , за роклята казали , и дори я показали на старицата.А тя още по ужасена и с налудничев вид заеквала:
-Н-н-не , не ,не това е невазможно!!!
-Защо?
-Ами това тук е апартамента на мъртвата ми дъщеря , която катастрофира преди 5 год. връщаики се с мъжа си от сватбата.
Мъжът и жената останали без думи.
-А това е роклята с която я погребахме.Същата оляна с вино…
Мъжът и жената настояли гроба да бъде разкопан за да се оверят че старицата не ги лъже.
Отишли на гробищата и с помоща на гробари разкопали гроба. Там лежали телата на гола жена и младоженец.
Те не повярвали на очите си когато видели двете снимки на същите хора на надгробната плоча.
След това отишли в апартамента със старицата , която им отключила.Като влезли вътре , заварили чашите с кафето и чантата на жената.Испаднали в ужас.Когато оплашени до смърт тръгнали да си ходят,вратата се затворила пред очите им и никога вече не се върнали от там
Върнете се в началото Go down
gotinata123
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 20
Registration date : 10.03.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПон Апр 16, 2012 6:57 am

Мъж и жена отишли да си купят картина. Харесали си една, където била нарисувана жена с лилави нокти. Продавачката ги предупредила да не слагат картината в спалнята. За съжалениета, картината стояла добре само в тази стая. Същата нощ, умряло кучето им. На сутринта никой не забелязал, че жената на картината имала девет нокътя. На следващата вечер умряли двете им деца, а картината останала със седем лилави нокътя. На третата вечер умрял и съпругат. Жената била на гости у приятелка и затова била жива. Останали шест нокътя. Жената помолила съседа да спи в стаята. Той се съгласил. Тя се била скрила в гърдероба и видяла, как една ръка се подава от картината и души спящия мъж. Жената скочила с една брадва и се опитала да отреже ръката, но тогава се появил целия дух. той убил и двамата. тогава паднали още два нокътя. когато картината била върната в магазина... продавачката била само с четири, лакирани в лилаво, нокти...

Имаше един млад мъж,който много обичаше да кара мотора си със пълна скорост.Един ден той си пийна малко.И отпраши със пълна скорос.Блъснал се толкова яко,че тялото му било на парчета.Намерили му само половината от тялото му.Не намерили всичко от кръстта на горе.И до днес се разправя как вечертта точно във 12 се чувало бръмчене на мотор и виковете на млад мъж на улицата,на която се случило нещастието.


Една вечер едно малко момиче останало само вкъщи.То гледало телевизия,но телевизора се изклучил и момиченцето чуло глас-Аз съм жълтата лейди и съм в твоя град.Стъписано момичето решило че това е някаква шега и отново пуснало телевизора.След 10 минути телефона звъннал когато момичето вдигнало отново чул гласът-Аз съм жълтата лейди и съм пред твоята врата.Изплашено до краен предел момичето седнало в средата на хола и притискало куклата си и отново чуло този глас,но още по-близо-Аз съм жълтата лейди и съм зад теб.Когато детето се обърнало зад него стояла една висока,стройна жена,облечена в жълто,но на лицето си имала нещо като златен воал и когато го махнала от лицето си,лицето и било набръчкано и грозно и момичето изпищяло.На другия ден го намерили мъртво в гардероба със збръчкано лице.


Елизабет Батори е родена през 1560г. в една от най-старите и заможни фамилии в Трансилвания. Нейни могъщи роднини са кардинал, принцеса, главния министър на Унгария, както и царят на Полша. На 15-годишна възраст тя се жени за 26-годишния граф Ференц Надасди и отива да живее в замъка Шейте. Графът прибавя нейното фамилно име към своето, така че контесата да запази името си. Граф Надасди прекарва голяма част от времето си далеч от дома, водейки битки, като по време на неговото отсъствие Елизабет прави лезбийски оргии, примесени със садо-мазохизъм. Прислужникът на Елизабет, Торко, я въвежда и в окултното.

Елизабет е на 40 години, когато съпругът й умира, тя отпраща своята свекърва надалече и истинският период на зверства започва. Елизабет много се страхува от стареенето и от перспективата да загуби красотата си. Един ден, съвсем случайно, една от прислужниците й я оскубва, докато й реши косата. Тогава Елизабет удря толкова жестоко момичето, че то започва да кърви и част от кръвта попада на ръката на графинята. Това й дава чувството за странна сила, която сякаш преминава през тялото й и го подмладява. Сигурна, че е намерила тайната на живота и вечната младост, графинята заповядва веднага на един от слугите си да съблече прислужницата и да направи разрези по тялото й, като събира кръвта в голям казан, в който впоследствие Елизабет се изкъпва, за да се подмлади. След случката графинята си втълпява, че кръвта ще я накара да изглежда по-млада и жизнена и така тя решава да убива млади момичета, за да използва кръвта им. В замъка има специално подземие, където момичетата са държани, за да бъдат “източени”.

Елизабет Батори започва да се счита за вампир и затова пие кръв и се къпе в нея.

През годините графинята и нейните подчинени убиват повече от 600 момичета, като всички са изцеждани до последната капка кръв. Селяните, които живеят близо до замъка, знейки какво се случва там и какви неща прави контесата, се опитват да й се противопоставят, но не успяват да сторят нищо срещу нея, защото тя има властни приятели. Един ден обаче, една от жертвите на графинята успява да избяга и да разкаже на всички какво се случва в замъка. Първият министър на Унгария, Турцо, който е братовчед на графинята, решава да направи нещо срещу издевателствата и изпраща войници да я арестуват, заедно с подчинените й. На 30.XII.1610, когато войниците влизат в замъка, са изумени от онова, което виждат вътре: уреди за мъчение и момичета, мъчени по невероятно ужасни начини; над 50 “изцедени” трупа из целия замък; едно полуживо момиче в балната зала, цялото надупчено и обляно в кръв; няколко живи момичета, в подземието, целите в рани…

Графиня Батори и нейните подчинени са арестувани. Срещу нея и съучастниците й е повдигнато дело през 1611г. Тя отказва да се признае за виновна или да се защити и въобще не се появява на самото дело. Всички са осъдени на смърт. Двете вещици са обезглавени и кремирани, на останалите съучастници в престъпленията са изтръгнати пръстите и след това са изгорени живи; само графинята успява да избегне изпълнението на присъдата. Тя, според преданието, е залостена в малка изолирана стаичка, в която умира на 21 Август 1614 (на 64 години).

Но съществува и легенда,според която последното желание на графинята е да не бъде екзекутирана, а погребана жива в собствената си спалня.

След изпълняването на желанието й, замъкът е изоставен и запада. Едва четири години по-късно крадци разбиват вратата на спалнята й, но не откриват тялото й там.

Върнете се в началото Go down
gotinata123
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 20
Registration date : 10.03.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПон Апр 16, 2012 6:57 am

реди доста години на едно пусто място сред гората, не живеел никой, нямоло постройки с изключение на една лудница. След известно време взели да се заселват хора там и да строят своите домове. Когато тази гора станала заселено място жителите поискали да се премести лудницата. Нямало какво да се направи и я преместили. По това време двама от лудите избягали и не могли да ги намерят. Но често вижадали останки от изядени зайци (сурови). Един ден на стар мост в тази местност намерили обесен един от избягалите луди. Минали 200тина години и все още намирали изядени зайци. Това било дело на единия призрак, който нарекли Зайчаря. След тези събития, започнали да намират обесени хора на този мост. Веднъж една група тийнейджъри отишли да видят дали това е истина. Едно от момичетата не влязло под моста и по едно време забелязало, че приятелите и не отговарят. Чувало се само звук от окови. Тя се уплашеила и избягала и се прибрала в тях като постоянно чувала как някой ходи след нея. На другият ден я намерили обесена в нейната стая, а приятелите и на моста. Група учени с камера също решават да проверят това. Отиват до моста и не се случва нищо, освен че момичето което влиза под моста чува шумът от оковите. Решават и да идат до къщата на обесеното момиче (единствената жертва, която не е била обесена на моста от Зайчаря). Щом стигат те влизат вътре. Изведнъж вратата зад тях се заключва и те се качват нагоре по стълбите, но чуват някакви шумова(а къщата е необитаема) и отново слизад, за да се опитат да излязат. В това време до стълбището беше написано с кръв нещо от рода: „Идете си ведна, нямате работа тук“, а преди секунди го е нямало. Те откриват задния вход и излизат. Повече за тях не се е споменало нищо.
Върнете се в началото Go down
gotinata123
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 20
Registration date : 10.03.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Брадварят от миналото   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПон Апр 16, 2012 6:59 am

Преди много години, в далечна Англия живеел един брадвар. Той бил добър човек и се познавал с всички хора в малкото село, в което и живеел.
Всяка вечер ходил до близката гора да сече дърва за да си изкарва прехраната. Но в селото хората били суеверни и вярвали в легендата, че в тази гора, където отивал брадваря била омагьосана и че била свърталище на вещици. Но той не вярвал в това и никога не срещал вещица в гората, затова не се страхувал. Но ето че легендата не грешала. Брадваря се натъкнал на злите вещици, а те му се нахвърлили и започнали да го дерат и хапят докато той останал без сили и едва се дотътрил до къщата си в селото и точно в 23:00 умрял от недостиг на кръв. А когато хората в селото го видели мъртъв пред къщата му даже не го погребали, ограбили му всичко ценно и го захвърлили навътре в гората да го изядат вълците. И от тогава на сетне, духат му става да броди из света да търси отмъщение и ако не сте заспали до 23:00 и сте в леглото със загасени светлини и сте сами, той ще ви посети с ужасяващи сънища и кошмари.
Върнете се в началото Go down
gotinata123
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 20
Registration date : 10.03.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Легендата на кървавата Мери   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПет Юни 08, 2012 12:18 pm


В гъстите гори на американския щат Пенсилвания в малка къща живеела старица, която събирала билки за продажба. Жената била наричана от хората в региона Кървавата Мери.

Никой не смеел да се доближи до нея, защото всички я смятали за зла вещица, пишат руските медии.

Случило се така, че регионът бил сполетян от нещастие - започнали да изчезват малки момиченца. Безследно. Родителите предположили, че в това е замесена Кърватата Мери, а някои от тях събрали смелост и я посетили.

Въпреки нейните увещания, че няма нищо общо с изчезването на децата им, някои от фермерите забелязали, че тя е променена - изглеждала по-младолика.

Една нощ дъщерята на мелничаря станала от леглото си и излязла извън къщата, привлечена от силна сметлина. Родителите се опитали да спрат момичето, но то неудържимо следвало светлината, идваща от близката гора.

Мелничарят, съпругата му и съседите-фермери тръгнали след момичето. Наближавайки гората, те зърнали Кървавата Мери, която държала в ръцете си пръчица, насочена към къщата на мелничаря.

Виждайки хората, вещицата прекъснала магията. Съседът на мелничаря успял да я простреля в крака със сребърен куршум. Успели да хванат Кърватата Мери и я хвърлили на клада.

След смъртта й фермерите открили край къщата й в гората гробовете на изчезналите момичета. Вещицата ги убивала, а кръвта им изпивала, за да се подмладява.



bum magiq ne ...you ...you bambum neiskam daa plach
Върнете се в началото Go down
gotinata123
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 20
Registration date : 10.03.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Кървавата графиня късала със зъби месо от 650 момичета   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПет Юни 08, 2012 12:20 pm







Елизабет Батори, известна като Кървавата графиня, е родена през 1560 г. в Трансилвания, откъдето е и най-известният вампир на всички времена – Дракула. Семейството й е било едно от най-богатите, а братовчед й Стефан Батори е бил крал на Полша.


Кръвосмешениет било често срещано в семейството, затова роднините на Елизабет били садисти, магьосници, хомосексуалисти и пияници. Не липсвали и душевноболни. Самата Елизабет страдала от епилепсия, но това не й пречело да е много умна и да говори на три езика на 15 години.

От малка тя пребивала слугините си с камшик и много се наслаждавала на кръвта им, което описвала в дневник. Родители й не разрешавали да пребива до смърт слугините, но след сватбата й, която се състояла на 15-я й рожден ден, всичко й било позволено.

Тя се омъжила за Ференц Надащ, владетел на много земи и военоначалник , известен като Черният рицар на Унгария. Елизабета му родила три дъщери и син, но това не успокоило дивия й нрав. Тя все още смятала, че садистичните забавления са най-подходящи за жените от нейния ранг.

В началото младата графиня пребивала слугините си с дървена сопа. След това обаче измислила по-интересни забавления – забивала им гвоздеи под ноктите, пробивала с десетки игли устните, ръцете и гърдите им.

На това я научила леля й Карла, която отгоре на всичко й била интимна приятелка. Младите слугини били щастливи, ако ги карали да чистят голи, вместо да ги бият и да горят кожата им със свещ.

След като забелязали, че Елизабет е по-спокойна, когато в замъка има гости, слугите започнали да пускат в полето конете им и да чупят каляските им, за да не си тръгват. Това обаче не работило дълго, тъй като Елизабет подложила на инквизиционни разпити провинилите се.

В избата на замъка графинята направила Театър на смъртта, където се събирали приятелки на Елизабет и всички заедно бавно убивали млади момичета. След като останала вдовица, тя направо се побъркала и жаждата й за кръв нараснала. Тя си намерила нова помощничка – бившата слугиня Анна Дарвулия, която станала нейна любовница.


Анна измислила ново забавление – всички слугини да посрещат голи гостите през зимата на студа. След което ги заливали с вода и ги държали навън, докато не умрат от студ.

По-красивите момичета били горени с гореща ютия по лицето, на останалите им режели пръстите с ножици и им късали месото с щипки. Когато изпадала в депресия, графинята откъсвала със зъби парчета месо от гърдите на момичетата.

Анна Дарвулия починала и мястото й било заето от вдовица на селянин, Ежси Майорова, която мразела благородниците. Тя накарала Елизабет да включи в забавленията си дъщери на обеднели благородници.

Труповете вече били толкова много, че нямало място къде да бъдат погребани. Свещениците мълчали от страх пред могъществото на кървавата графиня.

Но след време те отказали да опяват убитите и Елизабета започнала да разрязва сама на парчета труповете и да ги закопава в полето. Често хвърляла труповете цели в реката. Хората заподозрели, че в местността има вампир, но няколко момичета, по чудо спасили се от замъка, разказали истината.

През зимата на 1609 г. Елизабет, подведена от любовницата си, поканила на гости 25 дъщери на бедни благородници, за да ги научи на светски маниери. Няколко от тях били убити от графинята, която разказала на родителите им, че едно от момичетата убило приятелките си и след това се самоубило. Повярвали й и този път.

Роднините на Елизабет се притеснили, че тя ще бъде обвинена във вещерство и всичките й имоти ще станат собственост на държавата. Бъдещите наследници помолили за съдействие властите. Въпреки че била разпитана, графинята не можела да се откаже от хобито си. Така я хванали с три трупа, които смятала да разфасова.

На съдебния процес високопоставените приятелки на Елизабет признали, че заедно с нея убивали момичета. В съда бил представен дневник с подробно описание на 650 убийства. Приятелките на графинята, убивали заедно с нея, били осъдени на бавна смърт – с нажежени щипки им откъснали пръстите един по един, а след това ги изгорили живи.

За графинята била избрана ужасна смърт – тя била зазидана в стаята си в собствения си замък. В стената била оставена дупка за храна. Въпреки ужасните условия, графинята успяла да прекара там три години и половина, преди да умре.
Върнете се в началото Go down
gotinata123
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 20
Registration date : 10.03.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Най-прочутите призраци   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПет Юни 08, 2012 12:25 pm



Един от най-известните призраци е Летящият холандец – това не е човек, а търговско-риболовен кораб от седемнадесети век, поел курс в открито море. Според морските легенди този кораб се появява като мъгляв силует или странна светлина и е предзнаменования за нещастие и смърт.

Корабът и екипажът му били прокълнати за вечни времена, след като холандският капитан отказал да спре по време на буря в безопасно пристанище, въпреки че моряците и пътниците го молели многократно.

Нахалният холандец не се вслушал в молбите им и обвинявал Бог за несгодите им. Корабът-призрак от време на време се появява в океана, видян е край Южна Африка през 1923 година за последно. Корабът се появява в сагата „Карибски пирати”.

Призракът на Бел е друг известен призрак. През 1817 година в Тенеси, във фермата на Джон Бел се появило странно животно. Фермерът стрелял в него, но не го уцелил и то избягало.


Няколко години подред семейството на Бел било измъчвано от призрака, който тормозел най-много малката дъщеря на фермера, като я будел през нощта и я вдигал във въздуха.

Кървавата Мери е жена, която преди три века е убила детето си. Можете да видите призрака й, ако влезете в училищната тоалетна по тъмно, застанете срещу огледалото и изречете на глас името й три пъти. Според легендата обаче повиканият по този начин призрак убива този, който е нарушил спокойствието му.Тази история преди време послужила за идея за филма "Кендимен".

Момичето, кето стои на пътя, е често срещан призрак и в наши дни. Историите за срещите с него винаги са едни и същи. Момичето стои край пътя, босо и със зелена кърпа на главата.

Много хора спират и го качват, а то не казва и дума, само сочи къщата, в която живее. Когато дойде време момичето да слиза от колата, се оказва, че вътре няма никого, а на вратата на къщата е закачена зелена кърпа.

Призракът на убития търговец се е появявал пред две сестри, Маги и Кети Фокс. През 1840 г. в Ню Йорк пристигнал млад търговец, който продавал порцеланови съдове.

Камериерката била уволнена от господарите си и призракът на търговеца я посещавал, а да й каже, че бил убит от тях. На практика обаче тази история била измислена от сестрите Фокс, но те го признали години след това. Сестрите обаче, покрай тази случка създали религия, наречена спиритизъм, която има последователи и днес.
Върнете се в началото Go down
Mlena_15
Нов в занаята``
Нов в занаята``
Mlena_15


Брой мнения : 16
Registration date : 15.08.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyЧет Авг 16, 2012 10:02 am

Имало две момиченца който обичали да се шегуват по телефона.Един ден те отишли на един хълм без да попитата родителите си.Там ги хванал един луд и ги
заключил в мазето двете момиченца някак си се дорбрали до телефон и се обади ли за помощ,но никой не им повярвал.След това лудият ги убил.И сега има
Легендата,че ако вдигнеш телефона и никой не говори това са двете момиченца който търсят ОТМАЩЕНИЕ ЗА НЕЛЕПАТА СИ СМЪРТ! affraid mla magiq hang
Дърварят
В едно селце имало Дървар той всеки ден ходел за дърва в гората,но другите хора от селцето не смее ли защото вярвали,че там живеечт вещици.Той разбира се не вярвал защото всеки ден хорел в гората и не ги виждал.Една вечер rock излезли и изподраскали целия той със сетли сили стигнал до дома си.Като
го видели хората разградили дома му . Той умрял от кръвозагуба точно 23:00ч И има поверието ,че ако 23:00ч сте в леглото не сте заспали и сте сами и лампата е загасена.Той ще ви преследва с ужасни КОШМАРИ ! hang mla
....
Върнете се в началото Go down
tvd
Нов в занаята``
Нов в занаята``



Брой мнения : 1
Registration date : 30.09.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyНед Сеп 30, 2012 8:36 am

Направете го! Ще сте доволни от резултата! Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . . . . . Надолу . . . . . .Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш… Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш… Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш… Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час” извинявайте за спама.
Ето една страшна история: Един човек се прибрал вкъщи уморен от работа,изкъпал се и си легнал.Тъкмо заспал и в просъница чул че някой го вика по име.Той се събудил ослушал се но не чул никого.Тъкмо пак заспал пак чул същият глас и помислил ,че това е неговият приятел ,който му обещал да дойде да пият бира.Учудил се защо приятелят му идва толкова късно но станал да отвори
пътната врата.Докато си обличал панталоните усетил леко
задушаване.Станал и тръгнал да отваря.Отворил вратата
и наистина това бил приятелят му.Човекът го попитал какво е станало,защото неговият приятел бил с изпокъсани дрехи и с кръв по него.Той му казал да побързат да отидат на някакво място.Човекът се съгласил и тръгнали.По пътя приятелят му не казал и дума а само вървял с наведена глава и крачел по-бързо и по-бързо.Човекът усетил че приятелят му мирише на пръсти на мърша и му станало странно.Попитал го какво е станало а приятелят му видимо се ядосал но не казал нищо само вървели и не след дълго стигнали една гора.Гората изглеждала доста ветровита,макар че нямало вятър.Тръгнали двамата през гората по някакъв път и след 1,2 Км приятелят на човека казал че отива да пикае.Влезнал в храстите
и от храстите излезнал някакъв червен козел,който ходел
на два крака и бил висок над 2 метра.Човекът се вцепенил
и хукнал да бяга обаче го пресрещнал приятелят му и го попитал какво става,човекът се огледал и козелът го нямало
те пак тръгнали и пак приятелят на човека отишъл да пикае
от храстите излезнало кученце и раздърпало дънките на човека
и пак се скрило в храстите,не след дълго излезнал и приятелят
му и човекът му обяснил какво е станало а приятелят му се
усмихнал и и казал “Тебе и от кученца ли те е страх вече”
И като се усмихнал човекът видял че приятелят му има сини
конци от дънките на човека между зъбите си.
Не след малко се явил и самият сатана и казал на приятеля
на човека че е доволен от него,че му е довел този човек.
Приятелят му се превърнал в караконджур и избягал в храстите.И така той водел жертви на самият сатана. ujas
Върнете се в началото Go down
Титания
Нов в занаята``
Нов в занаята``
Титания


Female Брой мнения : 1
Age : 24
Какво ти харесва във този форум : Страшните истории
Интереси : Ще разберете сами
Registration date : 03.12.2012

СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Клоунът   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо EmptyПон Дек 03, 2012 9:12 pm

Ето ви история измайсторена от мен:Семейство (двама родителя и двете им деца момче и момиче) си купило нова къща.Имало френски прозорци обземащи цялата стена, пред прозореца е телевизора, пред ТВ е фотьойла, зад фотьойла е кухнята, до кухнята е спалнята на децата с двуетажно легло.Родителите решили да си вземат почивка.Наели бавачка да гледа децата.Бавачката сложила децата да спят и тя заспала на фотьойла.В 01:00 се събудила чела някаква книга и погледнала прозореца.Тя видяла пред прозореца (значи в градината) един клоун с по един нож във всяка ръка, клоунски ухилен, със най-злобния поглед, който е способен да те прониже и се клатушка наляво-надясно.Момичето се уплашило и звъннало на съседите да видят през техния прозорец и да направят нещо.Съседите гледат-няма нищо в градината на съседите.Бавачката се шокира и гледа през прозореца-наистина няма клоун.Заспива.В 03:00 се събужда повторно гледа ТВ, поглежда към градината и вижда клоуна този път с по два ножа в ръка.Пак се обажда на съседите, пак същия шок.Пак заспива.Събужда се отново в 04:00 и пак гледа през прозореца, този път клоунът кацнал там с три ножа в ръка.Повторно обаждане на съседите.
-Вижте, гледам деца, а в градината има клоун с ножове!Направетенещо, много ме е страх!
Този път твърда реакция:
-Няма клоун!Това е плод на въображението ви!Будите ни за 3. път тази нощ, лягайте да спите!-без да поглеждат дали е там или не е.
На сутринта къщата е обградена от полицаите. clown Децата са обесени за двуетажното легло. hang А бавачката?Тя е нарязана на идеални парченца!А къде е бил клоунът? confused През цялото време е бил вътре в къщата!Бил е в кухнята, от там е взимал ножовете...как, защо, нали е в градината?На прозорците се появявало негово ображение от кухнята и изглеждало все едно е в градната...Сладки сънища!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо   СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо Empty

Върнете се в началото Go down
 
СтрАшнИ истории-НаЧаЛоТо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the best forum... :: Забавно място :: Разни истории-
Идете на: