the best forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
the best forum...

that`s the best forum in internet...please register:)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Срещите с хората в интернет?!

Go down 
+2
Dopes To Infinity
*Witch
6 posters
АвторСъобщение
*Witch
Приятелче^^
Приятелче^^
*Witch


Female Брой мнения : 932
Age : 27
Какво ти харесва във този форум : Всичко ^^
Интереси : Музика,графики,фр,филми ^^
Registration date : 22.11.2008

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyНед Ное 23, 2008 3:42 pm

Въпроса е...:Като се запознаете с някой тийнейджър от нет бихте ли си устроили среща така да са видите??Надявам са че темата не е прекалено банална Neutral ...Според мен не е много добра идея...
Върнете се в началото Go down
http://cooolforum.forumotion.net/
Dopes To Infinity
Модераторче ^^
Модераторче ^^



Female Брой мнения : 809
Age : 28
Какво ти харесва във този форум : Хората =]
Registration date : 20.05.2008

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyПет Ное 28, 2008 4:05 pm

ААААА темата за нас и Линдетоо <333
Ние си направихме такава срещичка и беше... беше супер ^^
От части е опасно, обаче ако познаваш добре човека няя да се притисняяш.
Върнете се в началото Go down
JuJu
Жесток е^^
Жесток е^^
JuJu


Female Брой мнения : 682
Какво ти харесва във този форум : Всичко! Мн е як ^^
Интереси : Музика, спорт...
Registration date : 12.10.2009

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyСъб Окт 31, 2009 9:33 pm

Ами аз лично съм..против, защото не познаваш човека. Той може да се представя като добър, умен ии мил, а в същото време да бъде някакъв...психопат Laughing И това е опасно, защото като научат информация за теб, мможе да я използват ии да ти причинят проблеми... Neutral
Върнете се в началото Go down
xXCorpSe
Приятелче^^
Приятелче^^
xXCorpSe


Female Брой мнения : 1011
Age : 27
Какво ти харесва във този форум : Хората...
Интереси : ...рисуване,музика ии..манга и анимета ^^ *едитва* + [рейп на] японци и азитаски драми.
Registration date : 16.07.2008

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyНед Ное 01, 2009 10:02 am

Ъм и аз съм го правила и въобще не съжалявам, момичето с което се видяхме е един от най-приятните хора които познавам <3333
Щях да се виждам и с един познат ама работата пропадна >.< Така че... За срещите съм, така или иначе няма какво да ти направи човека ако се срещнете на обществено място ^^
Върнете се в началото Go down
http://myanimelist.net/profile/Sunshine_
*Witch
Приятелче^^
Приятелче^^
*Witch


Female Брой мнения : 932
Age : 27
Какво ти харесва във този форум : Всичко ^^
Интереси : Музика,графики,фр,филми ^^
Registration date : 22.11.2008

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyВто Ное 10, 2009 2:18 pm

И аз съм се срещала с момиче, само че двете бяхме дошли с по една приятелка. Е така беше поне по-добре. Ако познаваш човека добре, от един и повече месеца, имаш негова снимка можеш да излезеш с него. Второто нещо е да е на обществено място. Третото нещо е да не се доверяваш на разни хора, които познаваш по нета и дори не са минали няколко дни и излизаш с него. :\ Все пак с момичето, което излязохме беше готино. ^^
Върнете се в началото Go down
http://cooolforum.forumotion.net/
xXCorpSe
Приятелче^^
Приятелче^^
xXCorpSe


Female Брой мнения : 1011
Age : 27
Какво ти харесва във този форум : Хората...
Интереси : ...рисуване,музика ии..манга и анимета ^^ *едитва* + [рейп на] японци и азитаски драми.
Registration date : 16.07.2008

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyВто Ное 10, 2009 2:33 pm

Аз отидох на рожден ден...в апартамент...и не ми пукаше.... >.>
Върнете се в началото Go down
http://myanimelist.net/profile/Sunshine_
The Little Girl
Фенн^^
Фенн^^
The Little Girl


Брой мнения : 350
Registration date : 14.10.2009

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyПет Ное 13, 2009 12:04 pm

JuJu написа:
Ами аз лично съм..против, защото не познаваш човека. Той може да се представя като добър, умен ии мил, а в същото време да бъде някакъв...психопат Laughing И това е опасно, защото като научат информация за теб, мможе да я използват ии да ти причинят проблеми... Neutral

И аз така мисля Laughing
Върнете се в началото Go down
midnight_fairy
Знаеме си го^^
Знаеме си го^^
midnight_fairy


Female Брой мнения : 159
Какво ти харесва във този форум : 3very7ing Music - lif3
Интереси : Don't lie me, baby ;)
Registration date : 12.12.2009

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyВто Дек 15, 2009 10:10 pm

JuJu написа:
Ами аз лично съм..против, защото не познаваш човека. Той може да се представя като добър, умен ии мил, а в същото време да бъде някакъв...психопат Laughing И това е опасно, защото като научат информация за теб, мможе да я използват ии да ти причинят проблеми... Neutral
И аз така мисля, но с тебе как се запознахме Laughing Втората врата с дупката Laughing
Върнете се в началото Go down
JuJu
Жесток е^^
Жесток е^^
JuJu


Female Брой мнения : 682
Какво ти харесва във този форум : Всичко! Мн е як ^^
Интереси : Музика, спорт...
Registration date : 12.10.2009

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyЧет Фев 25, 2010 6:49 pm

Еееее, ти беше 3 или 4 клас някъде (май 4 ) и нямаше как да ми направиш нещо в даскало...Пък и аз говоря психопати, амаааа по-големи xD Пък и виж как си паснахме, ама това е друг въпрос и според мен темата е за по-големите...Смисъл тийнейджъри ии т.н. Wink
Върнете се в началото Go down
*Witch
Приятелче^^
Приятелче^^
*Witch


Female Брой мнения : 932
Age : 27
Какво ти харесва във този форум : Всичко ^^
Интереси : Музика,графики,фр,филми ^^
Registration date : 22.11.2008

Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! EmptyПет Фев 26, 2010 9:10 am

Амии аз миналата година си чатих с някво момиче на 9 годинки по скайп. Тя искаше да излезем на центъра с придружението на майка й. (rofl) Аз я отрязах набързо, щото и без това само се бъзиках с нея. Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://cooolforum.forumotion.net/
Sponsored content





Срещите с хората в интернет?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещите с хората в интернет?!   Срещите с хората в интернет?! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Срещите с хората в интернет?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the best forum... :: Забавно място :: Приятели-
Идете на: